čtvrtek 21. září 2017

První zkušenost s barvami CADENCEPrvní zkušenost s barvami Cadence mám zatím jako zákaznice. Přestože začínám v Idee pracovat až
od října a budu mít na starost, kromě jiného, psaní blogu, jsem tak nadšená z práce s barvami, že se
s vámi chci podělit o svou zkušenost už nyní.Na dvorku nám leželi dva staré litinové pekáčky a pláty na lívance. Protože volali po renovaci, zapátrala jsem pro inspiraci na netu, nakoupila dvě akrylové barvy a tabulovou barvu na obnovu.

Jsem velký estét a miluji dekorace, proto jsem se rozhodla, že „poklady z dvorku“ v novém kabátě využiji na různá aranžmá.Vše jsem očistila a pustila jsem se do natírání. 
Na pekáče jsem použila červenou akrylovou barvu na vnější části, bílou na vnitřní pro docílení většího kontrastu. Hrany jsem natřela černou tabulovou barvu, abych dosáhla ještě hezčího vzhledu. 
Celé jsem ještě zafixovala bezbarvým lakem určeným na vnější použití. 


Práce s akrylovými barvami byla příjemná. Skvěle kryjí, na oba pekáče jsem vypotřebovala zhruba polovinu balení ( jedno balení = 70 ml), rychle schnou (ani ne za hodinku jsem nátěr opakovala), dobře se omývají ze štětců i s rukou.Co mě absolutně nadchlo, je tabulová barva. 
Tu jsem použila na litinové pláty se záměrem používat je jako tabuli na super důležitá sdělení, pro Vás, naše zákazníky. Už první nátěr lákal k napsání vzkazu. Já pro jistotu udělala nátěry dva. Musela jsem se hodně držet, abych nenatřela ještě něco dalšího 😉.Z konečného výsledku jsem nadšená, barvy Cadence jsem si zamilovala a věřím, že i Vás můj příspěvek přiměje k tomu, že to s nimi zkusíte.

S pozdravem, 
                        Míla       Žádné komentáře:

Okomentovat