úterý 20. února 2018

Když se řekne PRESS BOSSNevíte, co se skrývá pod pojmem Press Boss? Nevadí😏. 
Rádi Vás seznámíme. A věřte, to seznámení Vás bude bavit.

Press Boss je vyřezávací a embosovací stroj, který pomocí speciálního výsekového nože vyřízne požadovaný tvar nebo díky embosovací šabloně vytvoří krásný reliéf.

Ukázka použití embosovací kapsy/šablony:Ukázka použití Press Bossu v praxi:


Jde o kvalitní výrobek, který Vám poslouží řadu let. Velkou výhodou  a předností stroje je přítlačné kolečko, kterým lze nastavit vzdálenost ocelových válců a tím snadno dorovnat rozdílné výšky šablon a zajistit kvalitní výřez. Nemusíte používat žádné vyrovnávací desky.  Díky této regulaci je stroj kompatibilní se všemi vyřezávacími a embosovacími šablonami na trhu (Nellie Snellen, Sizzix, xCut, aj.). Přístroj dokáže vyřezávat a embosovat formát A4. Má i menšího "brášku", tím je Press Boy (formát A5). 

Dále je jeho předností skladnost. Rozměr v rozloženém stavu je: délka 48 cm, výška 24,5 a hloubka 26 cm. Po složení má přístroj:  48 x 24,5 x 11,5 cm. Délka 48 cm je včetně kličky, tu lze odšroubovat. Potom má stroj na šířku 35,5 cm.

Součástí balení je základní vyřezávací deska z plastu, průhledná akrylová deska a gumová podložka, která slouží k odstranění drobných papírových kousků, které zůstanou po vyříznutí v papíře (týká se zejména krajkových šablon) a embosování výřezu výsekovým nožem. 

Podle výšky nožů můžete vyřezávat papír, karton, filc, látky, velmi tenké plechy, gumy, pěnovky, kůže i koženky.

Možnosti využití výseků:
  •  papír - scrapbooking, cardmaking (výroba alb a přáníček)
  •  karton - skládání obálek a krabiček
  •  filc - drobné aplikace na přání, brože, textil a jiné
  •  moosgummi/pěnovka - drobné aplikace na přání, brože a jiné
  •  koženka - výroba šperků a dekorací
  •  kůže - výroba šperků, dekorace
  •  látka - textilní aplikace, patchwork

Vaše tvoření díky Press Bossu získá nový rozměr. Váháte nad větší investicí? Přijďte k nám, rádi Vám práci se strojkem ukážeme v praxi. Objednejte si ukázku na: info@idea-creative.cz nebo tel. čísle: 724 860 811Do konce února pro Vás máme bonus k nákupu☺.

Žádné komentáře:

Okomentovat